Tyt Kursu

Kurs diyoruz ama kurs şeklinde değil özel ders formatında ders anlatıyoruz. Masa başı 3-4 kişilik gruplar halinde ders veriyoruz. Derslerimizi ders anlatım föyleri üzerinden öncelikle konu anlatımı arkasından soru çözümü şeklinde yapıyoruz.

Derslerin bitiminde konuya uygun testleri ayrıca kişiye göre hazırlanmış testleri öğrencilere veriyoruz. Kişiye özel test hazırlıyoruz. Öğrenci seviyesine göre tecrübeli öğretmenler tarafından anlatılmaktadır.

İsteyen öğrenciler bütün dersleri özel ders olarak alabiliyor. Gruplara girmeyip TYT-AYT kurslarını özel ders olarak alabilir. Ders programı öğrenci ile birlikte hazırlanır eğitim koçlarımız aracılığı ile birebir takip edilir. Ödevlendirmesi yapılır kontrolü yapılır.

Tyt Kursu

Çalışma alanlarımız sayısal ve eşit ağırlık şeklinde olmaktadır. Grup derslerinde sayısal öğrencilerine matematik fizik kimya biyoloji ve türkçe derslerini vermekteyiz. Şubat tatilinde ise öğrencilere tarih coğrafya derslerinden hızlandırılmış ders vermekteyiz. Haziran ayında ise sınav az kaldığında her gün deneme yapıp deneme sorularının cevaplan çözülüyor. Sene içinde ise deneme 15 günde bir yapılmaktadır. Denemeler Türkiye çapında değerlendiriliyor ve bütün şehirlerden öğrenciler arasında yerlerini sıralamalarını görme fırsatı sağlanıyor.

Eşit ağırlık öğrencilerine matematik ve türkçe ağırlıklı ders verilmektedir. Sosyal dersleri tarih coğrafya felsefe ve din kültürü dersleri de verilmektedir. Fakat öğrenciler sosyal derslerini genelde yapabildikleri için bu derslerden daha az sayıda ders görmektedir. Bunun yerine matematik ve türkçe derslerinden fazla sayıda görmektedirler.

Bütün derslerden yada ihtiyacı olan derslerden özel ders almak isteyenlere de ihtiyaçları doğrultusunda özel ders verilmektedir. Öğretmenlerimiz tecrübeli alanına hakim ÖSYM müfredatı bilen ve yıllardır bu alanda çalışan öğretmenlerdir.

İzmit tyt -ayt kursu diyoruz ama bizlere derince körfez kartepe başiskele gölcük karamürselden öğrenciler gelmektedir. Ders programını yaparken öğrencilerin geldiği mesafe veya okuldaki ders çıkış saatlerini dikkate alarak yapıyoruz. Gidiş geliş mesafesini dikkate alarak otobüs ile geldiğini düşünerek saat ayarlamaları yapılmaktadır.

Hiçbir zaman kalabalık gruplar veya özel ders vermiyoruz. Kalabalık gruplar belki daha hesaplı olacaktır Fakat verim noktasında aynı olmayacağını düşünmekteyiz. Birebir ders almak genel denemelere katılmak bizim tavsiyemizdir.

Özel ders bizim işimizdir.

Eğitim koçlarımız alanlarında Türkiye genelinde çalışmaktadırlar.

https://www.izmitozelders41.com

http://www.ozelderssepeti.net

Öğretmenlerimiz özel ders sepetine hizmet vermektedir.

kurs başlığı

kurs başlığı